Kosze swiateczne idealnym prezentem?

Kosze swiateczne idealnym prezentem?

Jest w roku taki czas refleksji, czas kiedy chętniej otwieramy swoje serca i kieszenie. Przyjeło się już, że koniec roku a w zasadzie czas Świąt Bożego Narodzenia to okres różnych podsumowań. W tym czasie w firmach wręczane są upominki dla klientów, szefów, podwładnych.
Pozytywnie wpływa nastrój panujący na ulicach. Przystrojone domy, ubrane choinki, świąteczne piosenki grane w radio.
W tym okresie szefowie często wręczają w firmach upominki, aby docenić czyjąś pracę, zdopingować do jeszcze lepszego działania, zachęcić do bardziej wytężonej pracy.

Przykładem idealnych prezentów z takiej właśnie okazji są kosze świąteczne. Dlaczego właśnie one? Co mają w sobie takiego wyjątkowego? Czy potrafią zaskoczyć swoją zawartością?

Kosze świąteczne są gwarancją udanego prezentu. Możemy być pewni, że wręczając go nie popełnimy żadnej gafy. Kosz taki zawiera produkty najlepszej jakości. Z reguły jest to mnóstwo łakoci. Kosz jest bardzo eleganckim prezentem, który można ofiarować zarówno pracownikowi, jak też szefowi, czy ważnemu klientowi.

Jakie produkty mogą zawierać kosze świąteczne:

  • bombonierki- zestaw czekoladek w eleganckim opakowaniu
  • praliny- małe czekoladowe kuleczki na jeden kęs, z nadzieniem bądź z orzechem w środku
  • czekolady- tabliczka sporządzona z miazgi oraz masła kakaowego
  • cukierki- wyrób cukierniczy z cukru z przeróżnym dodatkami
  • powidła- przetwory owocowe najczęściej ze śliwek długo smażone aż do uzyskania odpowiedniego koloru oraz konsystencji
  • marcepany- słodkie masy cukiernicze uzyskane z prażonych oraz zmielonych migdałów a także cukru z dodatkiem olejku migdałowego

Kosze mogą również zawierać dobrej jakości alkohole, brandy, whiskey, wino, prawdziwego szampana, czy słodkie likiery bądź nalewki.
Mile widziane są również kawy, mielone bądź ziarniste z dobrych palarni, herbaty czarne, czy zielone, również te najlepsze.
Każdy produkt znajdujący się w koszu powinien być jak najlepszej jakości, wyszukany, a nie przeciętny, jaki możemy kupić w każdym lokalnym sklepiku. Zawartość kosza ma kluczowe znaczenie.

Jak widzimy przekrój jest szeroki i każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony produkt. Cena koszy świątecznych uzależniona jest od ich zawartości jak również wielkości. Im kosz większy bardziej okazały to i cena będzie wyższa za niego. Również kosze mające bogatsze wnętrze, mające produkty bardziej wyszukane, ekskluzywne podniosą wartość kosza. Warto wybrać taki kosz, który będzie odpowiedni dla danej osoby.
Jeśli klient firmy jest wielbicielem wina, podarujmy mu kosz, który będzie zawierał jakościowe wino, myć może sery do niego pasujące, czy też słodkie przekąski. Może to być kosz w którym będzie również wiaderko do chłodzenia alkohol, czy zestaw eleganckich kieliszków.
Kosze świąteczne można wręczyć w firmie, przy okazji wizyty klienta. Można również, co będzie bardzo miłym gestem, ukłonem w jego stronę, wręczyć mu kosz osobiście, pofatygować się do klienta. Dopuszczalne jest również wysłanie kosza pocztą, bądź kurierem. Wówczas należałoby dołączyć stosowną kartkę bądź wizytówkę, tak aby klient miał  świadomość, kto mu taki kosz świąteczny przysyła.
Kosze świąteczne bardzo dobrej jakości oferuje firma Nobilia. Ich oferta znajduje się na stronie http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *