Wloskie kosze okolicznosciowe, moda czy nowy trend?

Wloskie kosze okolicznosciowe, moda czy nowy trend?

Każdy kto interesuje się choć trochę marketingiem, a w szczególności koszami okolicznościowymi wie, że ostatnio coraz więcej dzieje się w temacie włoskich koszy okolicznościowych, co to oznacza i o co w tym chodzi?

 

Tak właściwie wszystko rozbiega się o kulturę, w Włoszech również odnajdziemy tradycję koszy prezentowych. Jak łatwo domyśleć się ponieważ jest to inna kultura, tak i kosze wyglądają zupełnie inaczej. Przede wszystkim co może być pewnym zaskoczeniem dla nas znajdziemy w nich makaron, ale nie tylko.

Bardzo często znajdziemy w nich również wszystko co jest do niego potrzebne, czyli pasty, oliwki czy nawet tłoczony z nich olej. Dodatkowo obowiązkowo włoskie produkty jak np. cappuccino i charakterystyczne czekoladki z domieszką np. ostrej papryczki.

Kosze takie nie mogę nie zawierać oczywiście dobrej kawy, a coraz częściej dodawane są do nich również specjalne alkohole, głównie charakterystyczna Grappa, która jest symbolem tamtych rejonów. Włoskie kosze to na pewno coś oryginalnego co z całą pewnością wejdzie w codzienny kanon również u nas.

Napisz komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *