Cukierki z logo firmy – co wybrać i gdzie je zakupić?

Wypromuj swoją firmę w słodkim stylu! Wyśmienite cukierki z logo firmy natychmiast przyciągają uwagę i mogą przypaść do gustu każdemu. Jakie cukierki firmowe warto kupić? Gdzie można je dostać?

Kiedy warto kupić cukierki firmowe?

Obecnie słodycze reklamowe są jednymi z najczęściej zamawianych gadżetów firmowych, które można zakupić w wielu smakowitych wariantach do wyboru.

Takie gadżety reklamowe świetnie sprawdzają się dla wielu firm i praktycznie każda może zyskać na ich zakupie. Pyszne słodycze, które dodatkowo wykończone są logo, spełniają zatem kilka ważnych funkcji – promują biznes, dbają o jego pozytywny wizerunek i zwiększają rozpoznawalność wśród odbiorców.

Cukierki mogą być rozdawane podczas eventów, na przykład jak targi, otwarcia, konferencje czy szkolenia. Mogą być również dodawane jako słodki upominek do zamówień. Ponadto często są one umieszczane w widocznym miejscu w siedzibie firmy czy sklepie, by klienci mogli się nimi częstować.

Dodatkowo słodycze reklamowe można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego są one dobrym wyborem również dla mniejszych firm, które nie posiadają zbyt dużego budżetu przeznaczonego na działania marketingowe.

Cukierki z logo firmy – rodzaje

Cukierki reklamowe dostępne są w różnych pysznych smakach i formach, dlatego można łatwo dopasować je do oczekiwanego efektu oraz budżetu na reklamę.

Krówki reklamowe

To jedne z najczęściej kupowanych słodyczy reklamowych, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Wyśmienite, rozpływające się w ustach krówki świetnie nadają się również do ich personalizacji – nadruk wykonuje się wtedy na papierku.

Cukierki do ssania

To również chętnie zamawiany rodzaj cukierków reklamowych, które można kupić w rozmaitych smakach, na przykład miętowym czy owocowym. Cukierki do ssania często oferowane są jako pojedyncze lub jako zestawy w puszkach lub opakowaniach kartonikowych.

Cukierki pudrowe

Podobnie jak cukierki do ssania są również bardzo często kupowane i dostępne są w analogicznych opakowaniach.

Czekoladki

Kolejnym popularnym produktem są czekoladki reklamowe. Do tej kategorii zaliczane są różne pyszności, między innymi czekoladki w formie słodkich karnetów, które zapewniają duża przestrzeń do personalizacji.

Cukierki żelowe – żelki

Miękkie i soczyste żelki to świetna alternatywa dla standardowych cukierków. Dostępne są w różnych wyśmienitych smakach do wyboru. Można także zakupić je w wersji wegańskiej – bez dodatku żelatyny.

Gdzie kupować cukierki reklamowe?

Aktualnie produkcją cukierków reklamowych zajmuje się wiele firm, które zapewniają swoim klientom kompleksową i fachową obsługę w ramach wykonania takich produktów z personalizacją.

Personalizacja cukierków reklamowych odbywa się na podstawie przekazanego projektu, dlatego należy wcześniej zamówić go u grafika.

na cukierkach wykonuje się nadruk logo, ale również mogą być to inne treści zależnie od ilości dostępnego miejsca.

Dodaj komentarz