Tanie wizytówki – co wybrać i gdzie je zamówić?

Wizytówki nadal są w użyciu. Gdy zakładasz swój biznes, warto więc pomyśleć o ich zamówienia. Koszty związane z ich wykonaniem nie muszą być przy tym bardzo wysokie. Jak zakupić tanie wizytówki?

Dlaczego warto zamówić wizytówki?

Niewielkie kartoniki z danymi o firmie, czyli wizytówki stale używane są w kontaktach biznesowych. Wykorzystywane są nawet dzisiaj, gdy klientów i partnerów biznesowych pozyskuje się również online.

Wizytówka może przydać się w wielu sytuacjach, na przykład po to, aby łatwo przekazać innej osobie informacje o swojej firmie. Można dodawać je do zamówień, rozdawać podczas wydarzeń branżowych, a nawet używać jako podręcznego notatnika do zapisywania i przekazywania klientom i kontrahentom ważnych informacji.

Atrakcyjnie wyglądająca wizytówka sprawi, że Twoja firma będzie lepiej widoczna i może wyróżnić się na tle swojej branżowej konkurencji. Będzie skuteczniej zapamiętana i dzięki temu uda Ci się uzyskać nowych klientów.

Tanie wizytówki – gdzie je zakupić?

Na wykonanie wizytówek wcale nie trzeba wydawać sporej sumy. Dzisiaj bez problemu można zamówić tanie drukowanie wizytówek w wielu drukarniach, dzięki czemu ich wykonanie nie jest związane z wysokim obciążeniem nawet dla małej firmy.

Aby zaoszczędzić na wykonaniu wizytówek, warto zawsze zapoznać się z dostępnymi propozycjami i wybrać taką, która będzie cechowała się atrakcyjnymi cenami.

Wizytówki z szablonu czy na zamówienie?

Obecnie osoby, które chciałyby zamówić  tanie drukowanie wizytówek, mogą zdecydować się na jedną z dwóch opcji:

  • przygotowanie wizytówek z gotowego szablonu
  • wykonanie wizytówek na zamówienie

Najniższą ceną będą cechowały się wizytówki z szablonu. Wystarczy go wybrać i uzupełnić danymi, a potem zapisać swój projekt. To popularna opcja wśród mniejszych firm, by zaoszczędzić na kosztach wykonania druków.

Druga opcja będzie doskonała wtedy, gdy chcemy uzyskać wizytówki unikatowe. Sprawdzi się też w sytuacji, gdy przedsiębiorca chciałby jednocześnie zamówić logo swojej firmy oraz inne druki. Wtedy projekt może przygotować doświadczony grafik. Takie rozwiązanie to zatem przyszłościowy wybór.

Tanie drukowanie wizytówek – ile kosztuje?

Ceny związane z przygotowaniem wizytówek zależne są od wielu czynników, między innymi ich nakładu, wielkości, rodzaju materiałów oraz technik druku.

Zazwyczaj za około 500 sztuk wizytówek trzeba będzie zapłacić od około 50 do 100 złotych, dlatego też cena nie jest w tym przypadku bardzo wysoka.

Koszty rosną wtedy, gdy wizytówki mają być uszlachetnione, na przykład wykończone efektownymi lakierami, złoceniami, matowymi detalami. Więcej kosztuje również wykonanie wizytówek na lepszych papierach lub na niestandardowych materiałach, na przykład na tworzywie sztucznym.

Obecnie, gdy tanie drukowanie wizytówek można zamówić również przez internet, można łatwo porównać ze sobą koszty ich wykonania w wielu firmach, dzięki czemu można zredukować koszty ich zakupu.

Jak zaoszczędzić na zakupie wizytówek?

Jeżeli chcesz zapłacić za wizytówki jak najniższą cenę, pamiętaj o poniższych poradach:

  • Wybierz standardowe wizytówki bez uszlachetnień – dzięki atrakcyjnemu projektowi także mogą się wyróżniać i skutecznie spełniać swoją funkcję.
  • Porównaj ceny za wizytówki w różnych drukarniach – możesz wtedy łatwo wybrać taką, gdzie koszty będą najniższe.
  • Zamów większy nakład – im większy nakład wizytówek, tym cena za jedną sztukę jest niższa. Warto zatem od razu zamówić więcej druków.

Sprawdź koszty wysyłki – w przypadku zamawiania wizytówek za pośrednictwem inter

Dodaj komentarz