Upominki biznesowe w słodkim stylu – co wręczyć ważnym klientom i kontrahentom?

Szukasz pomysłu na podarunek biznesowy dla klienta lub kontrahenta? Postaw na pyszne słodkości, które na pewno przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie! Co wybrać? Sprawdź przegląd pysznych propozycji dostępnych w asortymencie producentów słodyczy reklamowych.

Figurki czekoladowe – smaczne i oryginalne

Efektowne figurki wykonane z czekolady mogą być wspaniałym podarunkiem biznesowym. Te słodycze przyciągają uwagę swoim efektownym wyglądem, dlatego robią świetne wrażenie. Dzięki temu, że produkowane są z pysznej czekolady, mogą być też wyśmienitą przekąską dla obdarowanej osoby.

Producenci oferujący takie słodkie upominki biznesowe mogą zaprezentować je w różnorodnych wersjach. Do wyboru są gotowe figurki, na przykład w kształcie pojazdów, narzędzi, gadżetów, produktów, które można łatwo dopasować do branży firmy. Ozdobione personalizowanymi opakowaniami z logo stanowią unikatowy podarunek na różne okazje.

Czekoladowe wiadomości – przekaz w słodkim stylu

Aby przekazać podziękowanie lub przeprosiny, życzenia świąteczne lub urodzinowe – czekoladowe wiadomości to upominki biznesowe, które również zasługują na szczególną uwagę.

Takie słodkie upominki mają postać bombonierki, w której znajdują się czekoladki z literkami układające się w przekaz. Do wyboru są gotowe treści czekoladowych wiadomości, ale również można zamówić je z usługą personalizacji. Wtedy wiadomość zostanie przygotowana na indywidualne zamówienie, na przykład może zawierać nazwę firmy. Personalizacji podlega także opakowanie produktu.

Kosze delikatesowe – luksusowy zestaw podarunkowy

Następnym udanym podarunkiem firmowym są kosze delikatesowe. To wyśmienite upominki, które na pewno sprawdzą się na różne ważne wydarzenia, na przykład mogą być wręczone na urodziny, rocznicę, jako podziękowanie lub przeprosiny czy też jako upominek świąteczny.

Kosze delikatesowe zawierają w sobie wiele wyśmienitych produktów, między innymi są to czekolady, pralinki, ciasteczka, herbaty i kawy, dobre alkohole. Wszystkie upominki umieszczone są w ozdobnym opakowaniu, na przykład w koszyku, puszce, drewnianym kuferku czy na paterze.

Wystarczy zamówić jeden z dostępnych wariantów, a następnie złożyć zamówienie, a kosze będą dostarczone pod wyznaczony adres.

Bombonierki z logo – pyszny wybór na każdą okazję

Jako udane upominki biznesowe mogą również sprawdzić się bombonierki z logo. Takie podarunki firmowe od razu robią dobre wrażenie i świetnie sprawdzają się na różnorodne okoliczności.

Do wyboru jest wiele typów bombonierek, na przykład z luksusowymi pralinami przygotowywanymi ręcznie. Na opakowaniu bombonierki umieszcza się wtedy logo, które promuje firmę.

Wobec tego słodkie upominki biznesowe to bardzo szeroka gama produktów do wyboru. Dzięki nim można od razu zrobić wyśmienite wrażenie na ważnych klientach lub partnerach biznesowych. Słodkości to uniwersalny wybór na różne okazje, dlatego sprawdzą się dla każdej firmy!

 

 

Dodaj komentarz